Przejdź do treści
Infolinia od rana do wieczora oraz w soboty

Infolinia od rana do wieczora oraz w soboty

  • przez

Kup bilet telefonicznie wcześnie rano lub późnym popołudniem, a także w sobotę. Portal www.BiletyAutokarowe.pl przedłużył godziny działania swojej infolinii.

Infolinia portalu BiletyAutokarowe.pl
Infolinia portalu BiletyAutokarowe.pl

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00, w soboty od 9:00 do 14:00 – to nowe godziny działania infolinii dla klientów BiletyAutokarowe.pl. Dotychczas linia była czynna tylko przez osiem godzin dziennie, zaś w weekendy pozostawała nieaktywna.

– Wprowadziliśmy zmiany, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że trudno zająć się organizacją podróży w godzinach pracy – tłumaczy współwłaściciel portalu Mirosław Nikolin. – Mamy nadzieję, że dzięki temu rezerwacja biletów stanie się jeszcze wygodniejsza.

Poprzez infolinię można uzyskać informacje o ponad 300 tysiącach połączeń między Polską a resztą Europy, a także kupić bilety jednego z ponad 90 przewoźników. Zakup telefoniczny umożliwia płatność przelewem online lub tradycyjnym, wykonanym np. w banku albo okienku pocztowym, oraz odbiór biletu przez e-mail (wówczas należy go wydrukować), wysyłkę pocztą lub organizację odbioru w autokarze.

Niedawno portal BiletyAutokarowe.pl uruchomił również możliwość błyskawicznego wyszukiwania przystanków autokarowych w Europie. Umieszczając wskaźnik na mapie Europy, wyświetlimy wszystkie znajdujące się w jego pobliżu przystanki.