Przejdź do treści
Szukaj przystanków na mapie w portalu BiletyAutokarowe.pl

Szukaj przystanków na mapie w portalu BiletyAutokarowe.pl

Załóżmy, że chcesz wyjechać do Anglii, ale nie wiesz, w jakich miastach zatrzymują się autokary. Co robisz?

mapy przystankow biletyautokaroweplWchodzisz do portalu www.BiletyAutokarowe.pl i za pomocą jednego pociągnięcia myszką sprawdzasz położenie wszystkich przystanków w regionie.

Portal www.BiletyAutokarowe.pl uruchomił możliwość błyskawicznego wyszukiwania przystanków autokarowych w Europie. Po kliknięciu w zieloną pinezkę, znajdującą się przy polu „Wpisz miasto lub państwo”, na ekranie pojawi się mapa. Umieszczając na niej wskaźnik, wyświetlimy wszystkie znajdujące się w jego pobliżu przystanki.

Mapa została stworzona, aby ułatwić wyszukiwanie połączeń – zwłaszcza podróżnikom wybierającym się do miast, w których nie zatrzymują się autokary. Teraz mogą oni w kilka sekund sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy przystanek, i kupić bilet na najwygodniejsze połączenie.

W portalu BiletyAutokarowe.pl kupisz bilety autokarowe Sindbad, Eurobus, Eurolines i blisko 90 innych przewoźników na ponad 300 000 połączeń międzynarodowych. Nie dopłacaj ani grosza do ceny przewoźnika; korzystaj ze wszystkich promocji i zniżek; organizuj podróże szybko, tanio i wygodnie.