Przejdź do treści
Sindbad z Polski do Anglii codziennie

Sindbad z Polski do Anglii codziennie

  • przez

W komunikacie z dnia 16.01.2023 r. przewoźnik Sindbad poinformował, że z początkiem lutego 2023 roku uruchamia codzienną linię między Polską a Anglią. Nowy rozkład jazdy obejmie obsługę ponad 220 przystanków w Polsce oraz 7 miast w Anglii, w tym m.in. Folkestone / Dover, Maidstone, Londyn, Luton, Northampton, Coventry i Birmingham.

Połączenia będą realizowane z przesiadką w Dortmundzie (przystanek techniczny). W związku z tym Sindbad dostosowuje godziny obsługi wszystkich przystanków, zarówno po stronie polskiej, jak i angielskiej do swoich pozostałych rozkładów jazdy. Zmiana będzie skutkowała przy okazji obniżeniem ceny biletów z / do Anglii.

Przystanek Sindbada w Londynie

Z początkiem lutego zmienia się także przystanek Sindbada w Londynie. Autokary Sindbad będą odjeżdżały z Londynu z Victoria Coach Station – Departures Hall, przyjazd do Londynu od 1 lutego 2023 roku będzie realizowany na przystanek Victoria Coach Station – Arrivals Hall. Nowy przystanek znajduje się około 500 metrów od dotychczasowego (Victoria Greenline Bus Station).

Victoria Coach Station jest głównym dworcem autobusowym w Londynie. Znajduje się on przy Buckingham Palace Road, w dzielnicy Westminster, w pobliżu stacji kolejowej Victoria. Jest to ważny węzeł komunikacyjny, z którego odjeżdżają i przyjeżdżają autobusy do różnych części Wielkiej Brytanii oraz Europy. Victoria Coach Station składa się z kilku hal przystankowych, z których każda obsługuje określone połączenie, a także z centrum informacji, sklepów i punktów usługowych. Jest on dostępny dla pasażerów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Sindbad to polska firma przewozowa, która oferuje przejazdy autokarowe na trasach międzynarodowych. Sindbad posiada sieć połączeń do kilkunastu krajów Europy, w tym do Austrii, Belgii, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii a także do Włoch. Firma ta jest znana z dobrej jakości usług i nowoczesnych, komfortowych autokarów wyposażonych w WC, minibar, klimatyzację, sprzęt audio-video, WiFi a także gniazdka USB i sieciowe.

Ile kosztuje bilet na Sindbada do Anglii?

Nowe rozkłady jazdy oraz aktualne ceny biletów autokarowych Sindbad są już dostępne na stronie internetowej BiletyAutokarowe.pl po wpisaniu w wyszukiwarce miasta wyjazdu / przyjazdu, oraz wprowadzeniu daty wyjazdu / powrotu.

Zmiany są już widoczne w systemie rezerwacyjnym.