Przejdź do treści
Tanie bilety autokarowe nad Morze Bałtyckie

Tanie bilety autokarowe nad Morze Bałtyckie

  • przez

Pierwsze kursy autokarami nad Bałtyk mamy już za sobą w 2021 roku, zatem sezon urlopowo – wakacyjny można uznać  za rozpoczęty. Klienci zakupili wiele biletów na przyszłe miesiące. Ty też nie czekaj i zapanuj urlop już teraz. Na naszym portalu zakupisz bilet autokarowy nad Morze Bałtyckie. Pamiętaj, że przejazd autobusem to komfortowa i wygodna opcja.

Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 0048 717242424 pn-pt od 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13.

MOKRZYCKI BUS  oferuje przewozy z Rybnika, Żor, Katowic, Gliwic, Strzelec Opolskich, Opola i Wrocławia aż do 19 miejscowości Pomorza Zachodniego. Są to następujące miejscowości: Międzyzdroje, Wisełka, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Trzebiatów, Mrzeżyno, Dźwirzyno, Grzybowo, Kołobrzeg, Sianożęty, Ustronie Morskie.

EKSPRES BUS oferuje dwie linie wakacyjne nad Morze Bałtyckie. Jedna z nich to trasa z Trzebnicy, Wrocławia, Leszna, Poznania, do Jastrowia, Koszalina, Mielna, Sarbinowa, Gąsek, Ustronia Morskiego, Sianożętów, Kołobrzegu i Mrzeżyna.

Kursy odbywają się regularnie od 29 maja do 12 września. Wyjazdy i powroty są w soboty i niedziele. Wyjazdy nad morze odbywają się w nocy, dzięki czemu już z samego rana jest się na miejscu. Z kolei powroty odbywają się około południa, aby mieć czas na spokojne spakowanie.

LIDER obsługuje przejazdy nad Bałtyk już od 2010 roku. Obecnie przewoźnik prowadzi trzy sezonowe linie autokarowe nad Morze Bałtyckie na trasie Kraków-Unieście, Bielsko-Biała-Łeba oraz Warszawa-Międzyzdroje. LIDER posiada nowoczesną flotę z wysokiej klasy pojazdami. Autokary wyposażone są m.in. w klimatyzację, DVD, caffe bar oraz regulowane fotele. Załoga dba o bezpieczną oraz komfortową podróż.

Trasa Bielsko-Biała-Łeba: wyjazdy są z Bielsko-Białej, Pszczyny, Jastrzębia-Zdroju, Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Katowic, Częstochowy, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi, Włocławka, Torunia, Grudziądza do Gdańska, Sopotu, Gdyni, Pucka, Władysławowa, Cetniewa, Chłapowa, Rozewia, Lisiego Jaru, Jastrzębiej Góry, Ostrowa, Karwii, Krokowej, Dębek, Choczewa, Wicka i Łeby.