Przejdź do treści
Sindbad i Eurobus łączą się. Co to oznacza dla pasażerów?

Sindbad i Eurobus łączą się. Co to oznacza dla pasażerów?

  • przez

sindbad eurobus autokar

Sindbad Eurobus to nazwa nowej platformy przewozowej, która ruszy 1 maja, powstałej z połączenia dwóch największych polskich przewoźników. Jakich zmian mogą spodziewać się pasażerowie?

Zamiast autokarów Sindbad i odrębnych autokarów Eurobus, połączenia będą obsługiwane przez autokary Sindbad Eurobus, oznakowane nowym logotypem. Przewoźnicy zaprzestaną samodzielnej działalności. W związku z łączeniem się linii zreorganizowana zostanie ich oferta. Obejmie ona:

  • połączenia do 27 krajów w Europie,
  • flotę 300 autokarów,
  • nowe połączenia ekspresowe,
  • krótsze czasy przejazdów na wybranych trasach.

Zmiany dla pasażerów Sindbad

Pasażerowie, którzy już kupili bilety Sindbad na wyjazdy po 1 maja, nie powinni odczuć znaczących zmian związanych z połączeniem dwóch platform.

Zmiany dla pasażerów Eurobus

Pasażerowie, którzy już kupili bilety Eurobus na wyjazdy po 1 maja, mogą spodziewać się zmian godzin wyjazdów i przyjazdów swoich autokarów, a w niektórych przypadkach nawet zmian dni wyjazdów na swoich trasach. Obsługa niektórych miejscowości z oferty może także zostać czasowo zawieszona lub zlikwidowana (np. Schwabisch Gmund). Przewoźnik zapewne poinformuje każdego pasażera telefonicznie o zmianie rozkładu.

O kolejnych szczegółach związanych z platformą Sindbad Eurobus będziemy informować na bieżąco na naszym blogu oraz na profilu facebookowym, który znajdziecie pod adresem: www.facebook.com/biletyautokarowepl.

Bilety autokarowe Sindbad Eurobus kupisz w najniższych cenach w serwisie BiletyAutokarowe.pl. Rezerwuj online albo telefonicznie: 71 724 23 77.