Przejdź do treści
Sindbad: trwa reorganizacja połączeń

Sindbad: trwa reorganizacja połączeń

Sindbad flota

Trwa reorganizacja tras autokarowych Sindbad. Poznaliśmy zmiany w rozkładach i nowe przystanki, wraz z godzinami obsługi.

Częstsze autokary do Niemiec i Francji

1 maja autokary Sindbad zaczną częściej odwiedzać przystanki autokarowe na trasie z południa Polski do Niemiec i Francji.

  • Fulda, Rastatt, Offenburg, Freiburg – codzienna obsługa
  • Tubingen, Schwenningen, Singen, Konstanz – wyjazdy z Polski: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek sobota; wyjazdy do Polski: wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela
  • Strasbourg – wyjazdy z Polski: środa, piątek, sobota; wyjazdy do Polski: czwartek, sobota, niedziela

Zmiana godzin odjazdu z Warszawy

1 maja zmieni się godzina odjazdu z przystanku autokarowego Sindbad w Warszawie na trasach do Niemiec, Luksemburga, Austrii i Szwajcarii. Miasto będzie obsługiwane w ramach linii z północy Polski zamiast z południa. Nowa godzina jest późniejsza, a czas przejazdu ulega skróceniu.

  • Warszawa – odjazd o 16:15

Nowe przystanki

Od 1 maja obsługiwane będą nowe przystanki autokarowe na trasach z północy Polski do Niemiec, Luksemburga, Austrii i Szwajcarii. Wyjazdy z Polski za granicę w soboty, powroty w piątki.

Przystanek SindbadGodzina odjazduGodzina przyjazdu
Zambrów - dworzec PKS13:1014:40
Ostrów Mazowiecka - dworzec PKS13:4014:00
Wyszków - dworzec PKS14:1513:25

Zamów bilety Sindbad w najniższej cenie i odbierz je w kilka chwil. Skorzystaj z rezerwacji biletów online BiletyAutokarowe.pl. Infolinia dla preferujących zakup na telefon: 71 724 23 77.