Przejdź do treści
Sindbad: spore zmiany w przystankach i rozkładach

Sindbad: spore zmiany w przystankach i rozkładach

sindbad1

Sindbad informuje o całej serii zmian w rozkładach jazdy autokarów do różnych krajów Europy. Dowiedz się więcej.

Wszystkie poniższe zmiany wejdą w życie 16 listopada.

  • Sindbad zwiększy częstotliwość kursowania autokarów do przystanku Braunschweig. Zmiana dotyczy linii nr 2 do Niemiec. Zamiast cztery razy w tygodniu, przystanek będzie obsługiwany codziennie. Przyjazdy z Polski do Braunschweig będą odbywać się, jak obecnie, o 4:40 rano, zaś wyjazdy do Polski – o 22:45.
  • Zwiększy się częstotliwość obsługi przystanki Hrubieszów – z trzech do czterech razy w tygodniu. Autokary odwiedzą przystanek w każdy poniedziałek, środę, piątek i sobotę. Zmienią się godziny obsługi. Odjazdy z Polski: 7:30. Przyjazdy do Polski: 20:00. Zmiana dotyczy przewozów do Wielkiej Brytanii, Włoch, Holandii, Francji, Norwegii, Hiszpanii, Danii oraz Szwecji.
  • Linie Sindbad do Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoch i Danii zaczną obsługiwać przystanek w miejscowości Nisko. Odjazdy za granicę: 4:40 rano w piątki oraz soboty. Przyjazdy z zagranicy: 21:00 w środy i piątki.
  • Na liniach z Polski do Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Norwegii, Hiszpanii, Włoch, Danii i Szwecji zmienią się godziny odjazdów z dwóch przystanków. Nowe godziny są późniejsze o 20 minut: Koło – 15:10, Konin – 15:45. Tym samym skraca się czas podróży.

Zapraszamy do rezerwacji biletów Sindbad – online lub telefonicznie: 71 724 23 77. Przypominamy, że okres świąteczny jest okresem ogromnego zainteresowania, a liczba miejsc w autokarach jest ograniczona. Zachęcamy do wczesnego zamawiania biletów.