Przejdź do treści
Eurobus Eurolines Polska: zmiany w rozkładzie jazdy

Eurobus Eurolines Polska: zmiany w rozkładzie jazdy

Platforma Eurobus Eurolines Polska wprowadziła kolejne poprawki do swojego rozkładu jazdy. Zapoznaj się z nimi poniżej. Bilety Eurobus znajdziesz w serwisie BiletyAutokarowe.pl.

Wyjazdy z Lyonu

Autokary Eurobus wyjeżdżają z francuskiego Lyonu o 75 minut wcześniej niż dotychczas. Nowa godzina wyjazdów to 10:30. Zmiana dotyczy linii francuskich i hiszpańskich: od I-800 do I-805.

Przystanek w Graz

Na trasie linii E-705 z Litwy przez Polskę do Włoch dodany został przystanek w Graz – czyli w mieście w Austrii. Lokalizacja: dworzec autobusowy przy dworcu kolejowym, stanowisko Blaguss / Eurolines.

Linia do Grecji – zmiana nazwy

Linia ET-811 do Grecji zmieniła nazwę na 16G. Przy okazji nastąpiły drobne zmiany w warunkach przewozu – szczegóły w regulaminie dostępnym przed rezerwacją biletu. Trasę obsługuje dla Eurobusa linia Turysta Wałbrzych.

Kup bilety Eurobus

Bilety autokarowe Eurobus są dostępne w najniższych cenach, przez 24 godziny na dobę w serwisie BiletyAutokarowe.pl. Skorzystaj z rezerwacji online, aby zdobyć bilet autokarowy w pięć minut, albo zadzwoń na infolinię 71 724 23 77, by skorzystać z rezerwacji telefonicznej.