Przejdź do treści
Eurobus: szybsze dojazdy i zmiany przystanków

Eurobus: szybsze dojazdy i zmiany przystanków

Nowe godziny wyjazdów, krótsze czasy podróży i dodatkowe przystanki – to niektóre z tematów poruszanych w nowym komunikacie Eurobus Eurolines Polska. Dowiedz się więcej i kup bilet.

1. Krótsze podróże i nowe godziny przejazdów

Na linii 28, kursującej do Niemiec i Szwajcarii, zmieniły się godziny wyjazdów i przyjazdów do wszystkich miejscowości za granicą. W przypadku wyjazdów z Polski zmiany nie przekraczają 15 minut, lecz większe różnice dotyczą przystanków zagranicznych.

  • O 45 minut skrócono przejazd do Genewy.
  • O 35 minut skrócono przejazd do Lozanny, Fribourga i Berna.
  • O 25 minut skrócono przejazd do Zurychu, St. Gallen, Bregenz, Lindau, Memmingen i Heidenheim.

2. Więcej przystanków na Litwie i Białorusi, kursy do Niemiec

Linia E-642, kursująca do Litwy, Estonii i Białorusi, wzbogaciła się o nowe przystanki: Kowno, Oszmiana oraz Mińsk. Autokary tej samej linii zaczęły jeździć również do Niemiec. Przystanki: Kolonia, Dusseldorf, Duisburg, Essen, Dortmund, Bielefeld, Hanower, Stuttgart, Karlsruhe, Mannheim, Frankfurt, Giessen, Kassel, Braunschweig, Magdeburg, Berlin.

Ważne: na linii E-642 nie istnieje możliwość zakupu biletu z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec. Do i z Niemiec pojedziemy wyłącznie wtedy, gdy skorzystamy z przystanków na Litwie, Białorusi i w Estonii.

autokary eurobus

3. Nowa godzina wyjazdu z Białegostoku do Białorusi

Podróżni korzystający z linii E-622 wyjadą z przystanku o godzinie 13:00.

4. Zmiana przystanku w Rzeszowie

Jeśli jedziesz z Rzeszowa linią E-109, E-229 lub E-442, czyli do Czech lub Ukrainy, wsiądziesz do autokaru na przystanku:

Rzeszów – Dworzec Autobusowy, stanowisko M.

Warto pamiętać, że linie E-442 i E-229 zatrzymują się także na drugim przystanku w Rzeszowie – na lotnisku Jasionka.

* * *

Chcesz pojechać szybko, wygodnie i tanio? Kup bilety autokarowe do Czech, Niemiec, Szwajcarii i wielu innych miast. Linia Eurobus Eurolines Polska i wiele innych oferuje przejazdy w doskonałych cenach. Przekonaj się sam, wchodząc do serwisu BiletyAutokarowe.pl.