Przejdź do treści
Sindbad: duże zmiany od 22 października, zmiana przystanku w Bredzie

Sindbad: duże zmiany od 22 października, zmiana przystanku w Bredzie

  • przez

Autokar SindbadZaplanowano duże zmiany w rozkładach jazdy Sindbada. Większość z nich wejdzie w życie 22 października. Ponadto już rozpoczęła się obsługa nowego przystanku w miejscowości Breda. O wszystkich nowościach w organizacji kursów przeczytasz poniżej.

Autokary do Niemiec

22 października Sindbad uruchomi obsługę nowych przystanków w Niemczech: Ansbach, Creilsheim, Aalen, Schwabisch Gmünd, Göppingen i Meersburg. Wyjazdy z Polski zaplanowany na środy i soboty, natomiast powroty na poniedziałki i piątki. W związku z tym zmienią się godziny odjazdów i przyjazdów z i do miast Biberach An Der Riss (17:00, 11:00), Ravensburg (16:15, 12:00) i Friedrichshafen (15:45, 12:30). Ogólny czas przejazdu z tych miast do Polski skróci się o 100 minut.

Tego samego dnia zacznie się obsługa przystanku w niemieckim Limburg An Der Lahn. Wyjazdy tam i z powrotem miasta zaplanowano na środy, piątki i soboty. Przystanek znajduje się na dworcu Busemfangsstation am Philippsdamm.

Również 22 października rozpocznie się częstsza obsługa niemieckiej miejscowości Ingolstadt. Autokary będą zatrzymywać się w mieście codziennie. Godzina przyjazdu to 6:45, zaś odjazdu – 20:15.

Sprawdź, porównaj, kup: bilety autokarowe do Niemiec

Przystanek w holenderskiej Bredzie

Autokary Sindbad już zatrzymują się na nowym przystanku w holenderskim mieście Breda. Znajduje się on w połnocnej części dworca Central Station – Stationslaan. Jest oddalony ok. 250 metrów od dotychczasowego przystanku

Sprawdź, porównaj, kup: bilety autokarowe do Holandii