Przejdź do treści
Bilety lotnicze czy autokarowe? Porównaj, wybierz, kup – w portalu www.BiletyAutokarowe.pl

Bilety lotnicze czy autokarowe? Porównaj, wybierz, kup – w portalu www.BiletyAutokarowe.pl

  • przez

Możliwość zakupu biletów lotniczych to nowość w portalu www.BiletyAutokarowe.pl. System rezerwacji gromadzi ofertę ponad 200 przewoźników lotniczych z całego świata.

Bilety lotnicze

Kup bilety lotnicze w portalu BiletyAutokarowe.pl

Podróżni nie muszą już ograniczać się do jednego środka transportu. Teraz w kilka chwil mogą porównać ceny biletów autokarowych i lotniczych na tej samej trasie, a także sprawdzić, czy tam, gdzie nie dociera samolot, można dojechać autokarem – i odwrotnie.

– Uruchomiliśmy sprzedaż biletów lotniczych, ponieważ chcemy, aby nasi użytkownicy nie przegapiali żadnej ciekawej oferty i wybierali najlepszą dla siebie opcję podróży – mówi współwłaściciel serwisu Mirosław Nikolin.

Oferta przewozów autokarowych www.BiletyAutokarowe.pl. obejmuje ponad 270 tys. połączeń europejskich dostępnych w dwóch zintegrowanych systemach rezerwacji. Baza połączeń lotniczych, wykorzystująca silnik wyszukiwania eSky, nie ogranicza się do jednego kontynentu – można wyszukać w niej połączenia do dowolnej części świata. Zakup w obu przypadkach jest równie prosty – wymaga wyszukania kursu, wypełnienia formularza rezerwacji i dokonania wpłaty online.