Przejdź do treści
Sindbad zmienia przystanek w Tychach i dni wyjazdów do Niemiec

Sindbad zmienia przystanek w Tychach i dni wyjazdów do Niemiec

  • przez

Kolejne zmiany w rozkładzie jazdy Sindbad. Tym razem dotyczą przystanku w Tychach oraz dni obsługi trzech niemieckich miast w ramach linii nr 4.

Sindbad 722 października zmieni się przystanek w Tychach dla autokarów linii Sindbad. Pojazdy przewoźnika będą zatrzymywać się na dworcu autobusowym przy ul. Dworcowej, na stanowisku nr 6. Nowy przystanek dzieli od obecnego odległość ok. 4 km.

Zmiana dotyczy linii 1, 2, 3, 4, 10, 15 oraz 19, jeżdżących do oraz z Niemiec, Szwajcarii, Francji, Austrii, Słowenii, Luksemburga i Włoch.

* * *

Również 22 października zmienią się dni wyjazdów autokarów do miejscowości Weiden in der Oberpfalz, Regensburg i Landshut. Autokary będą ruszać w drogę dwa razy w tygodniu. Wyjazdy z Polski zaplanowano na środy i soboty, zaś kursy powrotne – na poniedziałki oraz piątki. Zmiana dotyczy linii nr 4, obsługującej południowe tereny Polski.

Autokary Sindbad pojawią się w Weiden in der Oberpfalz o 4:30; odjazd zaplanowano na 22:45. Przyjazd do Regensburga nastąpi o 5:30; odjazd o 21:45. W Landshut autokary pojawią się o 7:00, zaś odjadą o 20:15.

Zapraszamy do rezerwowania biletów w portalu www.BiletyAutokarowe.pl.