Przejdź do treści
Eurobus Eurolines: nowe przystanki w Polsce i za granicą

Eurobus Eurolines: nowe przystanki w Polsce i za granicą

Eurobus Eurolines Polska reorganizuje połączenie krajowe Wieluń – Olesno i zmienia przystanki w popularnych miastach zagranicznych we Włoszech, Holandii i Niemczech. Przeczytaj komunikat i traf na właściwy przystanek.

Z Bełchatowa przez Wieluń do Olesna

23 sierpnia połączenie antenowe Wieluń – Olesno wzbogaci się o przystanek w Bełchatowie – ul. Piłsudskiego, przy Urzędzie Skarbowym. Będzie to nowy pierwszy przystanek na tej trasie (czyli autokary wyjadą z Bełchatowa, a następnie zatrzymają się w Wieluniu i dalej). Autokary wyjadą w trasę o 17:00; połączenie będzie obsługiwane codziennie. Przy okazji warto zwrócić uwagę, że zmieni się przystanek autokarów tej linii w Kluczborku – nowy przystanek to dworzec PKS, stanowiska 1, 2 i 3.

Nowy przystanek w Ravennie

Zmienia się przystanek we włoskiej miejscowości Ravenna. Nowy przystanek to Stazione FS, Viale Farini, przy parku.

eurobus nowe

Nowy przystanek w Hanowerze

Od 1 września autokary w niemieckim Hanowerze będą zatrzymywać się na dworcu ZOB przy Rundstrasse 12.

Nowy przystanek w Amsterdamie

Również 1 września zmieni się przystanek w Amsterdamie. Adres nowego to parking przy Johan Van Hasseltweg 98 (Amsterdam–Nord).

Chcesz pojechać szybko, tanio i wygodnie? Zamów bilety autokarowe Eurobus i ciesz się podróżą! Pamiętaj, że u nas nie płacisz ani grosza więcej niż w biurze przewoźnika, a do tego korzystasz z dodatkowej obsługi!