Przejdź do treści
Eurobus Eurolines Polska: reorganizacja połączeń krajowych

Eurobus Eurolines Polska: reorganizacja połączeń krajowych

  • przez

Krajowe połączenia antenowe Eurobus Eurolines Polska, dowożące pasażerów do autokarów kursujących za granicę, zostaną wkrótce zaktualizowane.

GŁOGÓWEK – WROCŁAW

Również 1 sierpnia rozszerzone zostanie połączenie Głogówek – Wrocław. Dodany zostanie przystanek w miejscowości Głuchołazy. Autokary będą odjeżdżać codziennie o godzinie 19:15.

WARSZAWA – OZIMEK

1 sierpnia połączenie Warszawa – Ozimek zostanie poszerzone o przystanek w miejscowości Tomaszów Mazowiecki. Autokary będą wyjeżdżać codziennie o godzinie 16:00.

biletyautokarowe banerŁÓDŹ – OLEŚNICA

1 sierpnia rusza połączenie Łódź – Oleśnica. Przystanki obsługiwane w jego ramach znajdą się w Sieradzu, Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Ostrzeszowie i Zduńskiej Woli (nowy przystanek linii Eurobus Eurolines Polska). Autokary wyjadą w trasę codziennie. Godziny obsługi połączenia można znaleźć w systemie rezerwacyjnym BiletyAutokarowe.pl.

W związku z uruchomieniem połączenia nastąpią zmiany w połączeniach Łódź – Olesno i Giżycko – Kępno. Do nowej trasy został przypisany przystanek w Sieradzu, wcześniej obsługiwany w ramach połączenia z Olesnem, które w nowej formie będzie prowadzić z Wielunia do Olesna. Oleśnica natomiast została wyłączona z trasy Giżycko – Oleśnica, które teraz będzie kończyć się w Kępnie.

Dzięki zmianom przejazdy na wybranych trasach będą krótsze nawet o godzinę w stosunku do wcześniejszych rozkładów.

Bilety autokarowe Eurobus kupisz w portalu BiletyAutokarowe.pl – zawsze po najniższej cenie.