Przejdź do treści
PKS Warmia: zmiany w rozkładach jazdy do Niemiec

PKS Warmia: zmiany w rozkładach jazdy do Niemiec

  • przez

BiletyAutokarowePL tanie biletyZmieniła się organizacja linii PKS Warmia kursujących do Niemiec.

Bezpośrednie połączenie 57: GIŻYCKO – OLSZTYN – KASSEL – FRANKFURT – STUTTGART jest obsługiwane już cztery razy w tygodniu. Autokary wyjeżdżają z Polski we wtorki, czwartki, soboty oraz niedziele, zaś z Niemiec – w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty. W pozostałe dni tygodnia istnieje możliwość wyjazdu z Giżycka z przesiadką w Poznaniu.

Zmienił się przystanek we Frankfurcie, zaś lokalizacja nowego to: FRANKFURT – Hbf Südseite, przystanek autobusowy nr 13-15, Mannheimerstrasse 4.

W przypadku linii 58, 57, 54 i 19 zmieniła się godzina odjazdu autokarów z miast: Giżycko (12:00), Kętrzyn (12:40) i Biskupiec (13:50). Zmieniły się także godziny przyjazdów.

Linia 58, kursująca na trasie Giżycko – Olsztyn – Ostróda – Iława – Nowe Miasto Lubawskie – Brodnica – Toruń – Bydgoszcz – Żnin – Gniezno – Niemcy (Aachen), od 14 lipca jest obsługiwana według poniższych zasad:

– do miast HANNOVER, OSNABRÜCK, MÜNSTER, DORTMUND, BOCHUM, ESSEN i DÜSSELDORF autokary jeżdżą bezpośrednio (czyli bez przesiadki) w poniedziałki, środy, piątki i soboty; wracają w środy, piątki, soboty i niedziele. W pozostałe dni tygodnia pasażerowie odbywają przesiadkę w Poznaniu.

– do miasta KÖLN można dojechać bezpośrednio trasą Giżycko – Olsztyn – Ostróda – Iława – Nowe Miasto Lubawskie – Brodnica – Toruń – Bydgoszcz – Żnin – Gniezno w poniedziałki i środy; powroty w środy i piątki. W pozostałe dni tygodnia możemy korzystać z połączenia z przesiadką w Poznaniu.

Polecamy bilety autokarowe PKS Warmia.