Przejdź do treści
PKS Warmia: zmiany godzin wyjazdów

PKS Warmia: zmiany godzin wyjazdów

autokary pks warmiaZmieniają się obsługi wybranych przystanków przez linię PKS Warmia. Poniżej znajdziecie dokładną listę zmian wprowadzanych przez przewoźnika. Wejdą one w życie 22 marca.

Zmiany dotyczą linii 19, 54, 57, 58 i 59.

1. Odcinek Giżycko – Poznań: opóźnienie wyjazdów z Polski. Czas przejazdu krótszy do 30 minut.
2. Szczytno – Olsztyn: opóźnienie wyjazdu oraz zmiana częstotliwości i dni kursowania. Czas przejazdu krótszy o 20 minut.
3. Suwałki – Łomża: opóźnienie wyjazdów z Polski oraz zmiana dni kursowania. Przejazdy krótsze do 3 godzin.
4. Ostrołęka – Inowrocław: opóźnienie wyjazdów z Polski oraz zmiana dni kursowania. Skrócenie przejazdów do 1,5 godziny.
5. Gdańsk – Szczecin: opóźnienie wyjazdów z Polski, zmiana dni kursowania oraz dodanie nowego miasta – Sławno. Kursy krótsze do 30 minut.
6. Sokółka – Wyszków: opóźnienie wyjazdów z Polski i przyśpieszenie powrotów z zagranicy. Czasy przejazdów zredukowane do 30 minut.
7. Warszawa – Świebodzin: opóźnienie odjazdów i przyśpieszenie przyjazdów na wybranych przystankach. Kursy krótsze o 15 minut.
8. zmiana godziny wyjazdów z wybranych miast zagranicznych na liniach 58 i 59. Nowe godziny wyjazdów są późniejsze o około 30 minut w stosunku do wcześniej obowiązujących.

Co znajdziesz w portalu BiletyAutokarowe.pl? Bilety autokarowe na tanie przejazdy do Niemiec i nie tylko! Organizuj przejazdy po najniższych cenach, korzystając z najwygodniejszego w kraju systemu rezerwacji online. Zapewniamy także pomoc mailową i telefoniczną. Wyrusz w drogę razem z nami!