Przejdź do treści
Sindbad: ze 142 miast w Polsce do 73 we Włoszech

Sindbad: ze 142 miast w Polsce do 73 we Włoszech

  • przez

Oferta platformy Sindbad powiększyła się, dzięki czemu linia może zabrać nas ze 142 miast w Polsce do 73 miast na terenie Włoch.

Sindbad powiększył ofertę o 30 nowych miast na terenie Włoch: Alessandria, Arma Di Taggia, Atessa, Bari, Barletta, Bergamo, Bisceglie, Brescia, Brindisi, Cerignola, Civitanowa Marche, Fano, Foggia, Francavilla Al Mare Frosinone, Lanciano, Lecce, Modena, Molfetta, Montepulciano, Ortona, Ravenna, Rovereto, San Remo, San Severo, Savona, Taranto, Termoli, Trani, Vicenza.

W ramach linii 19 z południowej Polski można jeździć codziennie do takich miast, jak Wenecja, Bolonia, Florencja, Rzym czy Neapol. Co więcej, wyjazdy we wtorki, czwartki, piątki i niedziele to kursy ekspresowe o czasie przejazdu krótszym od standardowego nawet o 3 godziny i 30 minut.

Jeżeli kupisz bilety na autokary do Włoch, pojedziesz nowoczesnym autokarem SETRA Top Class 500, wyposażonym w m.in. w CD, DVD, mini bar, klimatyzację, WC i telefon pokładowy. Zapraszamy do składania rezerwacji w portalu BiletyAutokarowe.pl.