Przejdź do treści
Julia-Tour w Eurotickecie

Julia-Tour w Eurotickecie

  • przez

Do systemu sprzedaży biletów EuroTicket dołączył przewoźnik Julia-Tour. To znaczy, że powiększyła się oferta przejazdów na trasie Gdynia-Stuttgart-Gdynia.

Julia Tour istnieje od roku 1990, jest więc jednym z najstarszych polskich przewoźników autokarowych. Firma specjalizuje się w organizowaniu przejazdów na zlecenie, lecz od lipca 2010 r. prowadzi obsługę regularnej trasy do Niemiec. Jej autokary w drodze z Gdyni do Niemiec zatrzymują się m.in. w Gdańsku, Chojnicach, Stargardzie Szczecińskim, Koszalinie, Kołobrzegu i Szczecinie, zaś po stronie niemieckiej m.in. w Kassel, Gessen, Frankfurcie, i Karlsruhe.

Przewoźnik korzysta z autokarów marki Scania i Setra, zdolnych pomieścić jednocześnie ponad 50 pasażerów. Jeżeli chcecie zostać jednym z podróżnych, wystarczy że skorzystacie z naszej wyszukiwarki (przypominamy, że linii Julia-Tour należy szukać w systemie EuroTicket) lub zarezerwujecie bilety autokarowe do Niemiec przez telefon. Wyjazdy do Stuttgartu odbywają się w każdą środę i sobotę, zaś autokary powrotne wyjeżdżają we wtorki i soboty.