Przejdź do treści
Setra przejedzie 52 000 kilometrów

Setra przejedzie 52 000 kilometrów

  • przez

Niemiecki producent autokarów Setra w nietypowy sposób będzie promować swój nowy pojazd: S 515 HD z serii Comfort Class 500. W kwietniu autokar wybierze się w podróż z Niemiec do Argentyny.

Podróż rozpocznie się 8 kwietnia w niemieckim Freiburg, a zakończy po około dziewięciu miesiącach w miejscowości Ushuaia w Argentynie. Autokar pokona ponad 52 000 kilometrów i przejedzie przez terytorium 26 krajów.

W trakcie przejazdu na pokładzie autokaru będą panować takie same warunki, jak podczas jedno- czy kilkudniowych przejazdów europejskich: komplet pasażerów może liczyć na pełną obsługę. Wycieczkowicze nie będą spędzać czasu wyłącznie w autobusie – przewidziano dla nich zwiedzanie ważniejszych atrakcji turystycznych w odwiedzanych krajach. Podobno zostąło jeszcze kilka wolnych miejsc, więc jeśli jesteście zainteresowani…

Setra to marka popularna wśród polskich przewoźników autokarowych – z jej autokarów składa się flota Sindbada. Jeżeli kupicie np. bilety autokarowe do Francji, będziecie mogli przekonać się, jakie luksusy zapewnia niemiecki producent.

Foto 1: Google Maps

Foto 2: Sindbad