Przejdź do treści
Eurobus na święta

Eurobus na święta

Coraz bliżej święta, a zatem coraz więcej nowości i zmian w organizacji przejazdów autokarowych. Tym razem przedstawiamy komunikat linii Eurobus.

Na święta o połowę taniej!

Chcecie kupić bilety autokarowe Eurobus do Niemiec, Holandii i Francji taniej o 50 proc.? Teraz możecie to zrobić. Promocją zostały objęte linie nr 10, 11, 12, 13, 14, 17 i 18, jeżdżące kolejno do: Leverkusen, Aachen, Karlsruhe/Strasbourga, Ulm, Bremerhaven/Groningen, Bredy i Saarbrucken/Paryża.

Warunki korzystania w promocji:
– kupno biletu na jedną z wyżej wymienionych linii na wyjazd między 10-13 grudnia lub 16-20 grudnia;
– powrót do 28 lutego (w przypadku późniejszego konieczna będzie dopłata);
– bilet kupiony w promocji nie podlega zwrotowi;
– promocji nie można łączyć z innymi zniżkami.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, kup bilet w portalu BiletyAutokarowe.pl w systemie rezerwacji EuroTicket – wybierz zniżkę „50% – pierwsze dziecko do 12 lat” i wpisz w uwagach „Promocja świąteczna”.

Uproszczenie numeracji linii

Wielu przewoźników upraszcza numerację swoich linii – również Eurobus. Linia E-199 do Wielkiej Brytanii teraz nosi numer 19, zaś BET-410 do Francji – 41. Wraz ze zmianą numeru wprowadzono również korekty do rozkładu jazdy – szczegóły w systemie rezerwacji.

Chcesz jechać bez biletu?

Eurobus oferuje możliwość jazdy bez wydrukowanego biletu – wystarczy złożyć rezerwację online w naszym portalu i opłacić ją, a dane pasażera zostaną uwzględnione w spisie podróżnych. Pamiętajmy jednak, że aby móc wejść do autokaru, należy podczas rezerwacji w polu „Uwagi na wyjazd” wpisać „bez biletu”.

Oferta podróży bez biletu nie dotyczy linii 19 do Wielkiej Brytanii. Komplikacja jest związana z przesiadką do autokaru National Express – przewoźnik wymaga okazania dokumentu podróży.

Dodatkowe kursy w święta

Na linii 41 przez Niemcy do Francji dodane zostały kursy 18 grudnia i 8 stycznia. Dodatkowe powroty z zagranicy odbędą się 20 grudnia i 10 stycznia.

Zapraszamy do zakupu biletów w portalu BiletyAutokarowe.pl.