Przejdź do treści
VT Eurolines: zmiany na lepsze

VT Eurolines: zmiany na lepsze

  • przez

Przewoźnik VT Eurolines wysłał nam komunikat, który ucieszy pasażerów udających się do Włoch lub Niemiec.

Eurolines wymieniły autobusy oraz załogi obsługujące połączenie Polska-Włochy. Mowa o linii V191, która prowadzi z Suwałk do Neapolu przez Augustów,  Białystok,  Zambrów, Ostrów Mazowiecką, Warszawę, Łódź, Częstochowę,Katowice, Bielsko Białą , Udine, Padwę, Bolonię, Florencję oraz Rzym.

Połączenie obsługiwane jest trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Powroty do Polski odbywają się w środy, piątki i niedziele. W cenę biletu wliczono dwie sztuki bagażu do 40 kg i bagaż podręczny do 5 kg.

Ponadto od 2 listopada pasażerowie będą mogli korzystać z połączenia Warszawa-Monachium z przesiadką w Pradze. Wyjazdy będą odbywać się w środy i piątki, zaś autokar zatrzyma się w Łodzi, Sieradzu, Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim i Wrocławiu. Jest to jedyny dostępny na tej trasie kurs nocny. Przypominamy, że pojazdy Eurolines wyposażone są w darmowe wi-fi.

Bilety autokarowe Eurolines kupicie w portalu BiletyAutokarowe.pl. Zapraszamy do składania rezerwacji. Pamiętajcie – im wcześniejszy zakup, tym niższa cena!