Przejdź do treści
W skrócie: nowości przed świętami

W skrócie: nowości przed świętami

  • przez

Zapoznajcie się ze skrótem informacji od linii autokarowych. W tym wydaniu: sporo zmian w związku z nadchodzącymi świętami.

1 listopada Sindbad zmienia przystanek w Tarnowie. Nowe miejsce przystankowe znajduje się na stanowisku międzynarodowym na dworcu PKS na ul. Dworcowej.

Linia Almabus II wprowadziła zmiany do swojego regulaminu, skorzystamy więc z okazji aby przypomnieć, że z dokumentami tymi powinniśmy się zapoznawać jeszcze przed zarezerwowaniem biletu.

Bermuda uruchamia dodatkowe kursy w okresie świątecznym na trasie Polska – Szwajcaria. Wyjazdy z Polski zaplanowano na 21 grudnia i 2 stycznia, zaś dodatkowy przejazd powrotny odbędzie się 22 grudnia.

Agat wreszcie pojawił się w Zawierciu. Autokary popularnej linii zatrzymują się na przytanku komunikacji miejskiej przy ul. Sikorskiego, naprzeciwko stacji paliw BP.

Globus zmienia rozkłady kursów świąteczno-noworocznych na trasie Polska – Niemcy – Holandia. Dodane zostają przejazdy z Polski 20 grudnia i 2 stycznia, a także przewozy powrotne 21 grudnia i 3 stycznia. Odwołany zostaje wyjazd z Polski, który miał odbyć się 1 stycznia, a także przejazd powrotny 2 stycznia.

Roma-Bus informuje, że przewozy na trasach Olsztyn – Genua i Olsztyn – Neapol w grudniu i styczniu będą realizowane w każdy poniedziałek i piątek w przypadku wyjazdów z Polski (za wyjątkiem 21, 24 i 31 grudnia), a także w każdą środę i niedziele w przypadku wyjazdów z Włoch (za wyjątkiem 23 i 26 grudnia oraz 2 stycznia). Co więcej, linia wykona dodatkowy kurs. Wyjazd z Polski: 19 grudnia, powrót: 21 grudnia.

foto: Alden Jewell / Flickr CC