Przejdź do treści
Bałtyk we wrześniu [foto]

Bałtyk we wrześniu [foto]

  • przez

Jeżeli jeszcze nie byliście w tym roku na wczasach, możecie rozważyć wyjazd nad… nasze polskie morze. Dziwna propozycja? Ani trochę. Wycieczka na plaże Bałtyku we wrześniu to doskonała propozycja dla każdego urlopowicza.

Jeżeli sądzicie, że morze jesienią jest szare i ponure, i tylko wyjazd na Lazurowe Wybrzeże może sprawić satysfakcję miłośnikom leniuchowania na plaży… no cóż – jesteście w błędzie. Woda w Bałtyku nadal jest na tyle ciepła, że można spotkać osoby zażywające słonych kąpieli, zaś niektóre dni bywają tak pogodne, że ściągają na plaże dziesiątki miłośników opalania. Co dzieje się w niepogodne dni? Turystów jest równie wielu, ponieważ widoki są jeszcze bardziej imponujące.

Skąd to wiemy? Ponieważ sami sprawdziliśmy. Oto kilka dowodów na to, że polskie wybrzeże jest we wrześniu równie piękne, co w lipcu i sierpniu.

Zainteresowani wyjazdem? Kupcie bilety autokarowe Sindbad, Polonia Transport lub innych linii autokarowych, które oferują przewozy na północny kraniec Polski. Znajdziecie je w portalu BiletyAutokarowe.pl.

foto: Michał Puczyński / BiletyAutokarowe.pl