Przejdź do treści
Kupuj bilety jeszcze łatwiej. Rusza nowa odsłona portalu BiletyAutokarowe.pl

Kupuj bilety jeszcze łatwiej. Rusza nowa odsłona portalu BiletyAutokarowe.pl

1 sierpnia uruchomiona została nowa odsłona wiodącego portalu rezerwacji biletów autokarowych: www.BiletyAutokarowe.pl. Dzięki udoskonaleniom zakup biletów online stał się jeszcze łatwiejszy.

Nowy wygląd, pełna zawartość

Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy po wejściu na nowe BiletyAutokarowe.pl, to ulepszony wygląd strony. Zyskała ona na przejrzystości, dzięki czemu można poruszać się między poszczególnymi działami w wygodniejszy sposób.

– Zdawaliśmy sobie sprawę, że zbyt duże nagromadzenie opcji i opisów może dezorientować nowych użytkowników – przyznaje Mirosław Nikolin, współwłaściciel portalu. – Postanowiliśmy więc uprościć szatę graficzną strony, jednocześnie nie usuwając żadnej z oferowanych klientom możliwości.

Zawartość serwisu pozostała niezmieniona. Nadal można rezerwować za jego pomocą bilety autokarowe 90 firm przewozowych. Portal udostępnia miejscówki na ok. 24 000 połączeń. Specjalnością BiletówAutokarowych.pl są przejazdy między Polską i ponad 30 krajami w całej Europie.

Przy zakupie nie jest pobierana żadna prowizja, dzięki czemu pasażer ma pewność, że płaci tyle samo, co podczas zakupu na dworcu lub w siedzibie przewoźnika. Dodatkowo portal umożliwia korzystanie z licznych promocji i zniżek.

Jedna wyszukiwarka, dwa systemy

Najważniejszą zmianą w serwisie jest zastąpienie dwóch osobnych wyszukiwarek systemów Voyager i EuroTicket jedną, wspólną wyszukiwarką. BiletyAutokarowe.pl został jedynym portalem oferującym przeszukiwanie obu największych polskich systemów rezerwacji za pomocą jednego narzędzia. Dzięki temu klienci serwisu mogą dwukrotnie szybciej i łatwiej porównać ceny biletów oferowanych w obu systemach, a następnie wybrać najlepszą ofertę.

– Nowe rozwiązanie to oszczędność czasu, ale także ułatwienie dla osób, które nie potrafią biegle posługiwać się komputerem – wyjaśnia Lech Sozański, jeden z właścicieli portalu. – Dążymy do uproszczenia procesu rezerwacji, aby wszyscy mogli zdobyć swoje bilety autokarowe w kilka minut, nie ruszając się z domu.

Osobom, które mimo ułatwień nie chcą lub nie mogą skorzystać z rezerwacji przez Internet, BiletyAutokarowe.pl oferują możliwość zakupu w siedzibie firmy lub przez telefon. Konsultanci są dostępni pod numerami 801 011 600 oraz 71 724 23 77.