Przejdź do treści
Informacje dla podróżnych: wypadek w Bułgarii

Informacje dla podróżnych: wypadek w Bułgarii

W dzisiejszym przeglądzie informacji autokarowych przybliżymy wam tylko ogólne informacje z branży – jeżeli chcecie dowiedzieć się, kto jakie zmiany wprowadził do sieci połączeń, zajrzyjcie do naszych poprzednich wpisów.

W niedzielę rano w Bułgarii samochód z tamtejszymi numerami rejestracyjnymi z nieznanych powodów wjechał w autokar z polskimi turystami. Dwóch podróżnych zostało lekko rannych, kierowca samochodu zginął. Dzięki szybkiemu podstawieniu autokaru zastępczego podróż niezwłocznie kontynuowano.

Według ankiety przeprowadzonej niedawno wśród turystów największy dyskomfort na wakacjach sprawia nam utrata telefonu. Nawet zgubienie portfela jest mniej stresujące.

Ponadto na chwilę zajrzymy do branży lotniczej – naszym zdaniem warto. Pasażerowie samolotu, którym kapitan Tadeusz Wrona lądował w Warszawie bez podwozia 1 listopada ubiegłego roku, wytoczą proces Boeingowi i firmie serwisującej maszynę. Podróżni cierpią bowiem na zespół stresu pourazowego, który uniemożliwia im wykonywanie lotów. Sam Boeing 767 zostanie sprzedany na części, jego właściciele doszli bowiem do wniosku, że nie opłaca się przywracać go do stanu używalności.