Przejdź do treści
Sindbad: częściej do Niemiec, Francji i Hiszpanii

Sindbad: częściej do Niemiec, Francji i Hiszpanii

Przewoźnik Sindbad poinformował, że już wkrótce z wybranych miejscowości będziemy mogli częściej jeździć do Niemiec, Francji i Hiszpanii.

29 czerwca, czyli w piątek, zostanie zwiększona częstotliwość obsługi przystanków w miejscowościach: Elbląg, Malbork, Tczew, Starogard Gdański, Czersk, Chojnice, Człuchów, Jastrowie, Piła, Wałcz i Gorzów Wielkopolski. Zmiany dotyczą linii nr 11 i 12, kursujących do Niemiec.

Dodatkowe kursy będą się odbywać we wtorki, czwartki i niedziele, czyli odjazdy do Niemiec będą mieć miejsce każdego dnia.

Ponadto od 22 czerwca zwiększy się częstotliwość kursów na liniach 7 i 7P do Francji Południowej i Hiszpanii. Wyjazdy z i do Polski zaplanowano na poniedziałki, środy, piątki i soboty. Wyjątkiem są Madryt i Walencja – wyjazdy powrotne będą odbywać się w niedziele, wtorki, czwartki i piątki.

Wszystkie francuskie i hiszpańskie miejscowości będą obsługiwane cztery razy w tygodniu – za wyjątkiem Nicei i Toulon, których dni obsługi to poniedziałki, środy i soboty. Wyjazdy do Bordeaux będą natomiast odbywać się w środy i soboty, a powroty do Polski – w poniedziałki i piątki.

Bilety autokarowe do Hiszpanii, Francji czy Niemiec kupicie po najniższej cenie w portalu BiletyAutokarowe.pl.