Przejdź do treści
Eurobus: znowu do Grecji

Eurobus: znowu do Grecji

Przedstawiamy komunikat o zmianach w linii autokarowej Eurobus.

1. Zmiana przystanku w Ravensburgu – linia B-102
IZmianie ulega przystanek w Ravensburgu. Nowe miejsce zatrzymywania się autokarów to Ravensburg – Busbf (ZOB) / Hbf. st. 4/5 (naprzeciw budynku TWS)

2. Reorganizacja linii krajowej KR-11
Od 14 maja zmianie ulega przystanek w Warszawie. Godziną wyjazdu z Warszawy jest 15.10, natomiast przyjazdów do Warszawy – 10:50. Nowym miejscem zatrzymywania się autokarów będzie Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144, stanowisko nr 3.

Od 10 lipca natomiast wprowadzony zostanie drugi przystanek w Warszawie, z którego wyjazdy odbywać się będą o godz. 15.00, a powroty o godzinie 11.00. Miejsce: Warszawa – Pałac kultury – Plac defilad.

Doprecyzowane nazwy miejsc zatrzymywania się autokarów w miastach: Opole, Ozimek, Częstochowa. Nowe nazwy przystanków po korekcie: Opole – Supon, ul. Ozimska; Częstochowa – Dworzec PKS, stanowisko 14; Ozimek – Dworzec PKS ul. Kolejowa / Biedronka.

3. Zmiana przystanku we Frankfurcie na linii E-579
1 czerwca 2012 roku zmianie ulega przystanek we Frankfurcie. Nowe miejsce zatrzymywania się autokarów to Hbf. Südseite – przystanek autobusowy przy Stuttgarterstrasse (róg Pforzheimerstr.).

4. Okresowa zmiana przystanku w Warszawie na linii B-385
Od 14 maja 2012 roku do dnia 9 czerwca 2012 roku zmianie ulega przystanek w Warszawie. Nowe miejsce zatrzymywania się autokarów to Dworzec PKS „Zachodni”, Al. Jerozolimskie 144 stanowisko nr 3.

5. Ponowne uruchomienie linii B-360 Polska – Grecja przez Serbię i Macedonię
31 maja 2012 roku uruchomione zostaje połączenie do miejscowości: Saloniki, Katerini, Larissa, Lamia, Ateny. Wyjazdy z Polski będą odbywać się w każdy czwartek, powroty z Grecji w każdą niedzielę.

6. Korekta opisu przystanku w Limanowej
Korekcie ulega opis przystanku w miejscowości Limanowa. Nowy opis: Limanowa – dworzec autobusowy, stan. nr 1 – B.T. LimaTur.

Bilety autokarowe Eurobus można zakupić w portalu BiletyAutokarowe.pl.