Przejdź do treści
Sposoby na majowy relaks

Sposoby na majowy relaks

  • przez

Jeżeli chcesz skorzystać z doskonałej pogody i spędzić wolny czas na świeżym powietrzu, zobacz, jakie ciekawe zakątki Europy możesz zwiedzić za niewielką cenę.

Budapeszt

Węgry stają się coraz popularniejszym celem turystycznych wypraw, zaś Budapeszt zaczyna uchodzić za dyskotekową stolicę Europy. Masz ochotę zabawić się w rytm piosenek miksowanych przez najlepszych didżejów świata? A może wolisz zająć się zwiedzaniem zabytków? Stolica Węgier zadowoli miłośników biernej, jak i aktywnej rozrywki.

Autokary do Węgier

Praga

Bliska, tania, fascynująca – taka właśnie jest stolica Czech. To doskonałe miejsce na weekend dla całej rodziny, a także dla grupy przyjaciół. Co powiecie na wyprawę szlakiem małych, wiekowych browarów? Na spływ po Wełtawie? Na stołowanie się w przytulnych, rodzinnych restauracjach? Autokary do Czech czekają.

Autokary do Czech

Lwów

Lwów to miasto dla miłośników historii. Wiekowe kościoły, słynne cmentarze, uliczki pomiędzy zabytkowymi kamienicami, imponująca opera, targi staroci, na których można znaleźć rzeczy, jakich na próżno szukać w najbardziej stylowych sklepach – to tylko część tutejszych atrakcji. Niech zdjęcia przemówią same za siebie.

Autokary na Ukrainę

Wiedeń

Czy kogokolwiek trzeba namawiać do odwiedzenia Wiednia? To jedna z wizytówek Europy – jej kulturalne centrum, którego nie sposób pomylić z innym miastem, a tym bardziej zapomnieć. Popatrzcie i sami zdecydujcie, czy bilety autokarowe do Austrii są warte zakupu.

Autokary do Austrii

Niemcy

Niemcy potraktujemy wyjątkowo ogólnie, jako że z Polski można bez problemu dostać się w dowolny zakątek tego zróżnicowanego kraju. Masz ochotę zobaczyć na własne oczy łąki Bawarii i tamtejsze baśniowe miasteczka? Chcesz zobaczyć z bliska monumenty Berlina? A może zwiedzić zamek, który zainspirował samego Walta Disneya? Wystarczy, że wsiądziesz w odpowiedni autokar. Zobacz, co na Ciebie czeka w Niemczech:

Autokary do Niemiec

Wrocław

Kończymy polskim akcentem. Wrocław jest jednym z najciekawszych polskich miast, zwłaszcza wiosną – kiedy można zwiedzać je w spokojnej, ale nie rozleniwiającej atmosferze. Jeżeli dysponujesz niewielkim budżetem albo masz mało czasu, trudno o lepsze miejsce na majowy relaks.

Przewozy międzymiastowe

Fotografie pochodzą z serwisu Flickr CC i zostały udostępnione na licencji Creative Commons. Aby poznać autorów, przytrzymaj kursor na zdjęciu.