Przejdź do treści
Informacje dla podróżych: Sindbad współpracuje z AT Zawadzkie

Informacje dla podróżych: Sindbad współpracuje z AT Zawadzkie

  • przez

W tym tygodniu najważniejsza jest z pewnością informacja o współpracy między AT Zawadzkie i Sindbadem. Na razie pasażerowie nie odczują w związku z nią żadnych zmian, ale już wkrótce np. czas przejazdów może ulec skróceniu.

1. Przewoźnik AT Zawadzkie zakończył współpracę z niemieckimi liniami Deutsche Touring, decydując się przystąpić do platformy Sindbad. Od 1 kwietnia rozkłady mogą ulec niewielkim zmianom. Więcej o możliwych konsekwencjach tego posunięcia, jak i dążeniach Sindbada do zdominowania branży autokarowej w naszej części Europy – wkrótce.

2. Eurobus zmienia przystanki w Pszczynie, Tczewie, Gnieźnie i Bolesławcu, a także godziny wyjazdów w okresie poprzedzającym Wielkanoc. Obsługiwane przez firmę połączenie BT-215 do Wielkiej Brytanii zostało poddane reorganizacji. Pełny komunikat można znaleźć na naszym blogu.

3. Linie Eurolines poinformowały, że 6 marca rozpocznie się obsługa nowego przystanku w Kownie. 5 marca przystanek w Przemyślu zostanie przeniesiony na ul. Czarnieckiego 25.

4. Bilety przewoźnika Autokar Polska są już dostępne w obu systemach rezerwacji (Voyager i EuroTicket) w portalu BiletyAutokarowe.pl.