Przejdź do treści
Informacje dla podróżnych

Informacje dla podróżnych

  • przez

Kolejny tydzień w branży przewozów autokarowych przyniósł znacznie zmiany w organizacji połączeń linii Eurobus i Eurolines Polska. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

1. Eurobus poinformował o licznych zmianach w organizacji przejazdów. Przede wszystkim uruchomiono nowe połączenia – do Wiednia, Pragi, Saltzgitter i Skandynawii. Pasażerowie posiadający Kartę Stałego Klienta Eurolines Polska lub Polonia Transport mogą liczyć na 15-procentową zniżkę. Ponadto zmienił się czas przejazdu na odcinkach Biała Podlaska – Katowice/Gliwice; zmianie uległy również miejsca przystankowe w Kole (Sienkiewicza 88), Apeldoorn (centraal station, Stationsplein) i Dortmund (Busbahnhof an der Steinstrasse).

2. Linie Eurolines Polska zreorganizowały przewozy między Polską a Niemcami, Holandią, Francją, Belgią i Szwajcarią. Wytyczono nowe połączenia, skrocono czas podróży na wielu dotychczasowych trasach, a także ustanowiono ok. 40 nowych przystanków w Polsce i 50 w Niemczech.

3. Linie Agat zmieniły miejsce przystankowe w miejscowości Padova (Włochy). Nowy przystanek znajduje się pod adresem FS Stazione, Piazzale Stazione 6.