Przejdź do treści
Informacje dla podróżnych

Informacje dla podróżnych

W ciągu ostatnich kilku dni dały się zauważyć trzy linie autokarowe, które przygotowały ciekawą ofertę dla podróżnych. Zaczniemy jednak od smutnej wiadomości – trzaskający mróz w zeszłym tygodniu zagroził nie tylko pasażerom linii lotniczych.

1. 15 lutego polski autokar podróżujący przez Niemcy wpadł w poślizg i uderzył w filar wiaduktu. Jedna osoba zginęła, sześć zostało rannych.

2. Linia Intercars obniżyła ceny na przewozy do miast: Lyon, Givors, St. Etienne, Clermont, Ussel, Tulle, Brive, Perigueux i Bordeaux. Ponadto przewoźnik uruchomił kursy do Bayonne, Irun, San Sebastian, Bilbao oraz Burgos.

3. Eurobus zmodyfikował sieć połączeń dla południowej części Polski. Zmiany objęły m.in. ujednolicenie godzin obsługi polskich miast (godzina wyjazdu z danego miasta jest taka sama, niezależnie od zagranicznego miasta docelowego na trasie), skrócenie czasów przejazdu i zwiększenie częstotliwości kursów międzynarodowych.

4. Agat zmienił miejsce przystankowe w Innsbrucku dla linii A-01 i A-04. Nowy przystanek zlokalizowany jest przy głównym dworcu kolejowym w Innsbrucku – Hbf, a dokładnie na Busbahnhof peron G.