Przejdź do treści
Sindbad: jeszcze więcej zmian

Sindbad: jeszcze więcej zmian

24 marca wchodzą w życie zmiany na liniach Sindbad kursujących do Niemiec z północnej i środkowej części Polski.

1. Na liniach północnych zwiększamy częstotliwość połączeń z 4 do 5 razy w tygodniu (od 23.05 planujemy realizować to połączenie codziennie) do: Bayreuth, Bamberg, Norymberga, Innglostadt, Monachium, Augsburg, Ulm i Stuttgart.

2. Połączenie dotyczące Warszawy będzie realizowane 6 razy w tygodniu, tak jak obecnie, z pominięciem Łodzi, co znacznie skróci czas przejazdu o ponad godzinę.

3. Wprowadzone zostaną nowe połączenie, realizowane 4 razy w tygodniu, dla miast:

KUTNO ( przystanek przy McDonalds, ul. Józefów 26);

ŁOWICZ (przystanek na dworcu PKS).

4. Ulega zmianie trasa przejazdu z Białegostoku (obecnie realizowana 3 razy w tygodniu, po 24.03 częstotliwość zwiększy się do 4 razy , a od 23.06 kursy będą odbywały się codziennie). Czas przejazdu ulegnie znacznemu skróceniu – o ponad 3 godziny (ze względu na realizację linii z pominięciem Warszawy i Łodzi).

5. Obsługiwane będzie nowe miasto, 4 razy w tygodniu:

CIECHANÓW (przystanek na dworcu PKS, ul. Sienkiewicza).

6. Sindbad rezygnuje z obsługi miejscowości: Poddębice, Turek, Ostrów Mazowiecka.

7. W Płońsku nastąpi zmiana godziny odjazdu z 14:35 na 15:25. Zmienią się też dni kursowania: z Polski – na wtorek i niedzielę, do Polski – na czwartek i niedzielę.

8. W Płocku nastąpi zmiana godziny wyjazdu z 16:30 na 17:45; we Włocławku z 15:30 na 16:30. Zmienią się również dni kursowania: wyjazdy z Polski będą odbywać się 6 razy w tygodniu (bez czwartków), powroty – 6 razy w tygodniu (bez wtorków).

Bilety Sindbad możecie nabyć w portalu BiletyAutokarowe.pl.