Przejdź do treści
Zmiany i nowości w linii Sindbad

Zmiany i nowości w linii Sindbad

  • przez

Otrzymaliśmy komunikat do linii Sindbad dotyczący zmian w działaniu linii, które wejdą w życie 24 marca. Już dziś możecie kupić u nas bilety na autokary jeżdżące według zaktualizowanych rozkładów.

1. Dotychczasowe połączenia z Lublina, Radomia i Puław, które realizowane były przez Łódź – Poznań, zostają przekierowane do GLIWIC. Dotychczas ich częstotliwość wynosiła 3 kursy na tydzień, a obecnie będzie to połączenie codzienne do 95 miast w Niemczech. Średni czas przejazdu skróci się o ponad godzinę.

2. Dotychczasowe połączenie z Zamościa, Janowa Lubelskiego, Niska, Tarnobrzegu, Stalowej Woli, Sandomierza, Opatowa, Ostrowca Świętokrzyskiego, Starachowic, Skarżysko – Kamiennej, które było realizowane 4 razy w tygodniu, obecnie będzie realizowane codziennie.

3. Połączenie z Piotrkowem Trybunalskim, realizowane dotychczas 3 razy w tygodniu przez Łódź –Poznań, zostanie przekierowane na połączenia do Opola i będzie realizowane 4 razy w tygodniu.

4. Do oferty wprowadzone zostaną przejazdy 4 razy w tygodniu do nowego miasta – RADOMSKO (przystanek na dworcu PKS).

5. Połączenia z Łodzią będą realizowane przez Opole jako połączenie codzienne (dotychczas funkcjonowały 6 razy w tygodniu). Czasy przejazdów w połączeniu z miastami na południu Niemiec ulegną znacznemu skróceniu, np. połączenie Łódź – Stuttgart o ponad dwie i pół godziny.

6. Do oferty dołącza nowe miasto ZDUŃSKA WOLA (przystanek na przystanku MZK – ul. Sieradzka, obok Intermarche). Przejazdy 7 razy w tygodniu.

Przypominamy, że bilety autokarowe Sindbad możecie zakupić po najniższej cenie w portalu BiletyAutokarowe.pl.