Przejdź do treści
Chcesz wyjechać na Walentynki? Pospiesz się albo przepłacisz

Chcesz wyjechać na Walentynki? Pospiesz się albo przepłacisz

W lutym przewoźnicy autokarowi oferują wyjątkowo atrakcyjne promocje, nic więc dziwnego, że bilety wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. Chcesz wyjechać na Walentynki? Pospiesz się albo przepłacisz.

14 lutego to świetna okazja, aby wybrać się na zagraniczną wycieczkę, zwłaszcza przy obecnych promocjach. Przykładowo: wszystkie przewozy do Niemiec, oferowane przez linię Touring / Zawadzkie, kosztują tylko 99 zł w przypadku przejazdu w jedną, a 198 zł w przypadku przejazdu w obie strony. Zniżki oferują również inne popularne linie, jednak aby skorzystać z upustów, należy wykazać się refleksem.

Liczba miejsc na przejazdy w ramach promocji jest ograniczona, a zatem jeśli będziemy zwlekać z rezerwacją, ktoś inny w międzyczasie może wykupić jedną z ostatnich dostępnych miejscówek. Może się zdarzyć, że promocja, z której mamy okazję skorzystać przeglądając listę połączeń, stanie się niedostępna w ciągu kilkunastu minut.

Aby uniknąć rozczarowania i konieczności zmiany planów, warto zakupić bilety jak najwcześniej. W Walentynki, a także poprzedzający je i następny weekend linie autokarowe będą oblegane. Już dziś niektóre połączenia zaplanowane na 14 lutego całkowicie wyprzedano.

Jeżeli planujesz romantyczną wycieczkę, odwiedź portal www.BiletyAutokarowe.pl i zakup swój bilet już dziś.