Przejdź do treści
Informacje dla pasażerów Eurobus

Informacje dla pasażerów Eurobus

  • przez

Eurobus przygotował potężną dawkę ważnych informacji dla swoich pasażerów. Poniżej treść najnowszego komunikatu.

1. Zawieszenie obsługi linii ST-410.
Informujemy, że obsługa linii ST-410 obsługiwanej przez PKS Stalowa Wola zostaje zawieszona do dnia 15 czerwca 2012 r. Po tej dacie obsługa linii zostanie wznowiona jako połączenie sezonowe, o czym poinformujemy Państwa odpowiednim komunikatem.

2. Zmiany w Ostrołęce.
Informujemy, iż ulega zmianie godzina wyjazdu z miasta Ostrołęka w ramach połączeń liniami: B-150, B-151, CL-100A, B-270, E-579 i E-583. Nowa godzina wyjazdu to 13.15.
Jednocześnie informujemy o doprecyzowaniu opisu miejsca przystanku w Ostrołęce. Nowy, pełniejszy opis miejsca przystanku, to: Ostrołęka – dworzec PKS, ul. Bogusławskiego, stanowisko 7.

3. Dodatkowy dzień obiegu linii BET-410.
Informujemy, że od dnia 12 kwietnia 2012 roku zostaje uruchomiony dodatkowy obieg wyżej wymienionej linii: wyjazd z Polski – wtorek, wyjazd do Polski – czwartek. Połączenie
dostępne już w sprzedaży.

4. Zmiana godziny wyjazdu z miejscowości Braunschweig w ramach linii E-579
Informujemy, że z dniem ogłoszenia niniejszego komunikatu ulega zmianie godzina wyjazdu z miejscowości Braunschweig obsługiwanej w ramach linii E-579. Nowa godzina wyjazdu – 22:00.

5. Reorganizacja linii na południu Polski.
Informujemy, że trwają aktualnie w systemie euroTICKET prace informatyczne, wprowadzające zmiany w naszej ofercie. Reorganizacja naszych połączeń na wyjazdy z południa Polski ma na celu poprawę konkurencyjności naszej oferty poprzez zwiększenie częstotliwości, co związane jest także ze zmianą godzin obsługi. Może jednak się to wiązać z chwilowymi problemami w dostępie do oferty, szczególnie na wyjazdy w przyszłych miesiącach. W przypadku ewentualnych problemów, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Bilety autokarowe Eurobus zakupicie w naszym portalu.

1 komentarz do “Informacje dla pasażerów Eurobus”

  1. Pingback: Informacje dla podróżnych: 30 stycznia – 6 lutego | Blog BiletyAutokarowe.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.