Przejdź do treści
Informacje dla podróżnych: 8 stycznia

Informacje dla podróżnych: 8 stycznia

Pierwszy noworoczny przegląd informacji branżowych nieco się opóźnił – ze względu na to, że tradycyjnie już styczeń zaczyna się ospale. O czym doskonale świadczy liczba znajdujących się poniżej informacji.

1. Linia autokarowa Zawadzkie, Deutsche Touring, Eurobus i PKS Warmia wprowadziły znaczne zmiany do swoich rozkładów jazdy. Ich pełna lista jest dostępna na naszym blogu, kilka postów niżej. Do zapoznania się ze zaktualizowanymi rozkładami zachęcamy zwłaszcza tych podróżnych, które wybierają się do niemieckich miast Aachem, Stuttgart i Ulm.

2. Autokary Sindbad od 15 stycznia będą zatrzymywać się na nowym przystanku w położonej we Włoszech miejscowości Tarvisio. Miejsce przystankowe znajduje się na Via Roma, w pobliżu znajdującego się tam kościoła.

3. Zakopane przeżyło na początku miesiąca istne oblężenie. Kiedy tylko skończyły się zabawy sylwestrowe, miast tłumnie odwiedzili goście wyznania grekokatolickiego i protestanckiego, aby celebrować obchodzone na początku stycznia Boże Narodzenie.

To wszystko na dziś – wracamy za tydzień, z – miejmy nadzieję – większą porcją informacji dostarczonych przez przewoźników.