Przejdź do treści
Ostatnia chwila na kupno biletów na święta!

Ostatnia chwila na kupno biletów na święta!

  • przez

Już od kilku miesięcy informujemy o konieczności kupowania z wyprzedzeniem biletów na wyjazdy świąteczne. Spóźnialscy mają dziś ostatnią szansę – albo zarezerwują miejscówki w ciągu najbliższych godzin, albo zaryzykują spędzenie Bożego Narodzenia w domu.

Wiele kursów zostało już całkowicie wykupionych, a na te, które nadal są dostępne w systemach rezerwacji, przypadają średnio 2-3 wolne miejsca. Jednocześnie przeżywamy prawdziwą powódź zamówień. Składanych jest bardzo wiele rezerwacji naraz, więc może się zdarzyć, że ostatni bilet widniejący jako dostępny zostanie wykupiony, kiedy nadal będziemy przechodzić przez proces zamawiania. Warto przygotować się na taką ewentualność – i nie czekać z zakupem.

To naprawdę ostatnia chwila na organizację świątecznego wyjazdu. Nie warto również zwlekać z kupowaniem biletów na okres między świętami na nowym rokiem – już wkrótce i te kursy zostaną wyprzedane. Jeśli więc chcecie mieć pewność, że wasza podróż się odbędzie, przejdźcie do systemu rezerwacji: tanie bilety autokarowe.