Przejdź do treści
Informacje dla podróżnych – 12 grudnia

Informacje dla podróżnych – 12 grudnia

Brak wielu istotnych informacji w okresie przedświątecznym to dobra wiadomość dla pasażerów. Oznacza to bowiem, że podróżnych nie czekają żadne niespodzianki, a wyjazdy odbędą się zgodnie z planem.

1. Świetna okazja dla planujących podróż do Niemiec. W wybranych dniach pomiędzy 14 a 21 grudnia będą mogły one nabyć bilety linii Zawadzkie oraz Deutsche Touring po niższych cenach. Podróz będzie kosztować 169 zł w jedną albo 179 zł w obie strony.

2. Linia autokarowa Agat zmieniła miejsce przystankowe w miejscowości Nisko. Autokary będą zatrzymywać się na Placu Wolności. Ponadto przewoźnik uzupełnił swoją linię BZ115 o połączenia z Lublina i Kraśnika.

3. Ważna informacja dla osób udających się do Beskidów. Choć wznowiono weekendowe połączenia kolejowe z Wisłą, to kasy na dworcu są wówczas zamknięte, a podróżni nie mogą kupić biletów.

Przypominamy, że zawsze istnieje drugie wyjście z sytuacji. W naszym serwisie bilety autokarowe kupicie Państwo w kilka chwil przez Internet, przez co podróż możecie zorganizować nawet w weekend.

foto: Dominika Puczyńska