Przejdź do treści
Informacje dla podróżnych – 7 listopada

Informacje dla podróżnych – 7 listopada

Dzisiejsze wydanie skrótu najważniejszych informacji z rynku autokarowego będzie wyjątkowo krótkie. Ostatni tydzień był bowiem wyjątkowo spokojny i pozbawiony niespodzianek.

Przewoźnik Deutsche Touring zaoferował bilety autokarowe na nowo uruchomione połączenia do Niemiec, Łotwy, Litwy, Estonii, Rosji i Białorusi. Kursy odchodzić będą z Łomży, Grajewa, Augustowa i Suwałk. Bilety można rezerwować za pomocą systemu Euroticket.

Agencja Turystyczna Zawadzkie przeprowadziła jednodniową akcję promocyjną. 31 października bilety do Niemiec można było zakupić już za 179 zł.

Choć to nie nasza branża, nie możemy nie wspomnieć o wspaniałym lądowaniu awaryjnym, które przeprowadził kapitan Tadeusz Wrona, kiedy pilotowany przez niego Boeing odmówił wypuszczenia podwozia. O wyczynie jeszcze długo będzie głośno – i bardzo dobrze, ponieważ wprawa, z jaką kpt. Wrona posadził olbrzymiego 767 na brzuchu, jest ze wszech miar godna podziwu.

Na koniec przypominamy o ostatnim dzwonku dla wybierających się w świąteczną podróż. Kupcie bilety w najbliższym czasie i oszczędźcie sobie stresu, jaki z pewnością was czeka, jeśli spróbujecie zorganizować podróż w grudniu. Więcej informacji pojawi się na naszych stronach już wkrótce, tymczasem zapraszamy do odwiedzin na naszej podstronie Wyjazdy na Święta.