Przejdź do treści
Informacje dla podróżnych – 24 października

Informacje dla podróżnych – 24 października

  • przez

Przedstawiamy skrót najważniejszych wiadomości turystycznych z ostatniego tygodnia.

1. Oferujemy bilety na wycieczki dla fanów piłki nożnej! Zestaw rezerwacyjny składający się z biletu na mecz, biletu na dojazd lub przelot, a także noclegu w hotelu położonym blisko stadionu, jest dostępny na podstronie „Wycieczki autokarowe„.

2. Polonia Transport oferuje bilety do Anglii po okazyjnych, świątecznych cenach. Za przejazd tam i z powrotem na trasie Polska-Londyn zapłacimy tylko 390 zł. Promocyjne kursy odbędą się między 14 a 20 grudnia (z wyłączeniem 17 grudnia, czyli soboty). Kursy powrotne zaplanowane są na 4 i 5 stycznia 2012 roku.

3. Most między Słubicami a Frankfurtem nad Odrą jest już otwarty dla ruchu autokarowego. Oznacza to, że skróci się czas przejazdu między tymi dwoma miastami.

4. Akcja „Zakopane za pół ceny” odniosła ogromny sukces. Miasto w ciągu dwóch dni jej trwania odwiedziło kilkanaście tysięcy turystów. Kolejną edycję zapowiedziano już na przyszły rok.

Bądź na bieżąco z nowościami na rynku transportowym i turystycznym – śledź nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/BiletyAutokarowepl.