Przejdź do treści
Wycieczki autokarowe? Też mamy

Wycieczki autokarowe? Też mamy

  • przez

Wiemy, wiemy – nie przestajemy Was zaskakiwać. Dopiero co wprowadziliśmy dwa systemy rezerwacji (no, teraz już trzy), a już oferujemy kolejną nowość. Specjalnie dla miłośników podróży.

Wycieczki autokarowe, które udostępniamy dzięki współpracy z biurem podróży FunClub, to oferta dla osób, które od portalu rezerwacji oczekują czegoś więcej niż tylko biletów na podróż. Jeżeli chcecie wybrać się na pełnoprawne wakacje, to oferta specjalnie dla Was. W cenę wliczony jest bowiem przejazd, nocleg, a często także wyżywienie.

Oferta wycieczek objazdowych obejmuje takie kraje, jak Włochy, Węgry, Austria, Holandia, Luksemburg, Belgia, Francja, Hiszpania, Portugalia czy Turcja, a także wiele innych. Macie zatem możliwość zwiedzić najpiękniejsze zakątki Europy – i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Na wycieczkę życia wybierzecie się już od 499 zł za osobę.

Rezerwacja nie powinna sprawić nikomu trudności – zwłaszcza jeśli już choć raz kupowałeś w naszym portalu bilety autokarowe. Proces przebiega bardzo podobnie: wyszukujesz interesującą Cię ofertę, wypełniasz formularz rezerwacji i płacisz online. Tylko tyle trzeba, by wybrać się na wakacje luksusowym autokarem, wyposażonym w klimatyzację, toaletę, regulowane siedzenia, odtwarzacz filmów i barek z gorącymi napojami.

Taka oferta broni się sama, wypada więc dodać tylko: miłej podróży!

foto: pimlico badger / Flickr CC

1 komentarz do “Wycieczki autokarowe? Też mamy”

  1. Pingback: Czego można nie lubić w autokarach, cz. 1 | Tanie Latanie – TURYSTYKA

Możliwość komentowania została wyłączona.