Przejdź do treści
Niepogodne lato? Można temu zaradzić

Niepogodne lato? Można temu zaradzić

Jeżeli planowałeś spędzić wakacje w Polsce, a pogoda zmusza Cię do zmiany planów, oto kilka miejsc, w które możesz pojechać.

1. Włochy

Słońce przygrzewa w te wakacje w stolicy europejskiej kultury. Podróż do Włoch będzie doskonałą propozycją zwłaszcza dla miłośników zwiedzania zabytków, a także spokojnych wędrówek po sielskiej wsi czy górach. Kraj cesarzy zapewni udany wypoczynek również miłośnikom sportów wodnych i wylegiwania się na złocistej plaży.

2. Hiszpania

Pogodna Hiszpania jest wspaniałym miejscem dla imprezowiczów, którzy szukają odmiany od środkowoeuropejskiego stylu zabawy. Gorące dyskoteki w Madrycie czy Barcelonie zapewnią Wam mnóstwo przezabawnych nocy, zaś pomiędzy imprezami możecie wypocząć w miejscach oferujących niezwykłe widoki oraz niepowtarzalną atmosferę.

3. Rumunia

Wczasy w Rumunii? Być może na pierwszy rzut oka nie jest to nęcąca propozycja, jednak nie daj się zwieść wizją kraju, jaką roztaczają niezbyt poważne filmy i seriale. Rumunia to kraj o pięknych krajobrazach, pełen fascynujących zabytków, posiadający niezwykle bogatą kulturę. Dlatego też podróż do Rumunii jest propozycją głównie dla miłośników długich wędrówek, którzy każdą noc chcą spędzić w innym miejscu.

Do wszystkich z wyżej wymienionych krajów możesz kupić niedrogie bilety autokarowe. Skorzystaj z okazji i udaj się do najbardziej słonecznych miejsc na kontynencie!

foto: Dennis Jarvis / Flickr CC