Przejdź do treści
Walentynki bez tandety

Walentynki bez tandety

Kolacja w lokalu upstrzonym ozdobami w kształcie serc. Czerwona bombonierka. Pluszowy miś z napisem „I love you”. Nie okłamujmy się – Walentynki to święto przepełnione banałem. Nie musisz go jednak wykreślać z kalendarza.

Tylko od Twojej pomysłowości zależy, czy dzień świętego Walentego będzie przewidywalny i nudny. Pamiętaj, że to nie tylko święto, ale również szansa okazania uczucia w zaskakujący sposób.

Od dawna chciałeś odwiedzić Wiedeń czy Pragę? Masz doskonałą okazję. Bilety autokarowe do Pragi kupisz za cenę przyzwoitej kolacji. Bilety na autokary do Wiednia nie będą kosztowały Cię więcej niż wartościowy prezent. Możesz zdecydować się także na równie tanie bilety autokarowe do Budapesztu – to bardziej romantyczne miejsce, niż może Ci się wydawać.

Powiesz być może, że w taką podróż możesz się wybrać kiedykolwiek i nie wiesz czemu miałbyś to robić akurat w Walentynki. Jak już pisaliśmy, to doskonała okazja: bilety o tej porze roku są tanie, pokoje hotelowe dostępne, a ceny niższe niż w sezonie wycieczkowym. Możemy także zaryzykować stwierdzenie, że nie lubisz niepotrzebnie wydawać pieniędzy. Dzięki wyjątkowej okazji nie będziesz żałować wydatku – warto więc wykorzystać ją, by spełnić swoje marzenia.

W taki czy inny sposób spraw, aby tegoroczne Walentynki nie ociekały tandetą. Twoja druga połowa na pewno to doceni. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd, zapraszamy do zapoznania się z ofertą portalu www.biletyautokarowe.pl.

foto: Molly Germaine / Flickr CC