Przejdź do treści
Krótki poradnik korzystania z BiletówAutokarowych.pl

Krótki poradnik korzystania z BiletówAutokarowych.pl

Nasz system sprzedaży biletów autokarowych pomoże Ci szybko i tanio zakupić bilety na interesujący Cię przejazd. Wystarczy, że…

1. Zdecydujesz, jakiego rodzaju przejażdżka Cię interesuje

Wiemy, że dotarcie do celu podróży, zwłaszcza w wakacje, może wymagać czegoś więcej niż podróży jednym środkiem transportu. Dlatego, choć nasz portal nazywa się Biletyautokarowe.pl, umożliwiamy Ci kupno również biletów lotniczych i biletów na transfery na lotniska. Zdecyduj więc, czego potrzebujesz, aby przejść do menu wyboru poszczególnych kursów.

2. Wybierzesz miejsce odjazdu i punkt docelowy

Możliwe lokalizacje wybiera się z listy w menu wyboru. Jeśli rezerwujesz miejscówkę na kurs międzynarodowy, najpierw zostaniesz poproszony o wybranie krajów, a następnie miast. Wówczas zdecydujesz, ile chcesz biletów, a także czy mają to być bilety powrotne, oraz określisz datę wyjazdu. Na ekranie pojawi się lista dostępnych kursów.

3. Wypełnisz formularz kupna i opłacisz bilet

Wybierz najlepszy dla siebie kurs, podaj swoje dane, a także, jeśli masz możliwość, skorzystaj z oferowanych zniżek. Następnie wystarczy dokonać płatności drogą elektroniczną, by otrzymać gotowy do wydruku bilet.

4. …następnie wydrukujesz go, poprawisz lub zwrócisz

Wydrukować bilet możesz w każdej chwili – plik gotowy do wydruku czeka na serwerze. Dostęp do niego dostaniesz po zalogowaniu się z wykorzystaniem numeru GID biletu oraz własnego nazwiska. Ze swojego konta możesz także wprowadzać poprawki do swojego zamówienia, a także w razie potrzeby zwrócić bilet.

5. Zgubiłeś bilet? Nie panikuj!

Zawsze możesz wydrukować go ponownie. Wystarczy zalogować się w portalu, używając numeru transakcji i przyznanego Ci kodu dostępu.

Proste? Owszem. Tanie? Jak najbardziej. Szybkie? Najlepiej sprawdź sam!